Inwestycje budowlane

Przez lata dotychczasowej działalności spółka z powodzeniem skupiała się na różnorodnych inwestycjach i projektach budowlanych związanych z branżą przemysłową. Zdobyte cenne doświadczenie oraz nieustanna chęć rozwoju sprawiły, że podjęliśmy się kolejnego wyzwania, jakim są inwestycje mieszkaniowe.

Zarządzanie spółkami

W wyniku prowadzonych przez nas inwestycji i projektów nasza działalność opiera się również na usługach związanych z szeroko pojętym zarządzaniem spółkami, jak również ich infrastrukturą (tj. nieruchomości, pojazdy, maszyny, urządzenia).

Kompleksowa obsługa biura

Firmom zewnętrznym zapewniamy usługi związane z codzienną administracyjną obsługą biura w zakresie kompleksowej obsługi sekretariatu i personelu, jak również w obszarach związanych z finansami i rachunkowością. To przedsiębiorstwa decydują, z jakiego rodzaju usług chcą skorzystać, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.

Audyty wewnętrzne

Realizujemy audyty wewnętrzne w firmach wdrażających lub już funkcjonujących zgodnie z systemami zarządzania jakością. W sposób niezależny i obiektywny ustalamy efektywność procesów zachodzących w organizacji, weryfikujemy skuteczność podejmowanych działań korygujących oraz określamy możliwości doskonalenia systemu. Audyty możemy przeprowadzać w trybie stałym (w regularnych odstępach czasu) lub jako jednorazowe zlecenia.

Adres e-mail

Telefon kontaktowy